Про проведення Всеукраїнської акції «Щоб навчання було цікавим»

10.02.2015 13:14

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

  ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

58000, м. Чернiвцi, вул. I. Франка, 20 ; тел./ факс (0372) 52-73-36 Е-mail: cv_ ipo@ukr.net

 
     
 

 

 Про проведення  Всеукраїнської акції

«Щоб навчання було цікавим»

 

  На виконання листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 22.01.2015 №14.1/10-95 повідомляємо, що  редакція часопису «Розкажіть онуку» спільно з Національною спілкою журналістів України за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводять Всеукраїнську акцію «Щоб навчання було цікавим» для вчителів початкових класів, вихователів дитячих садків та педагогічних працівників позашкільних установ.

         Мета акції: розповсюдження кращого досвіду роботи вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, викладачів позашкільних дитячих установ, які за допомогою гри роблять процес навчання та виховання молодших школярів цікавим, захоплюючим, адже гра є важливим засобом творчого пізнання життя.

            Просимо сприяти інформуванню керівників навчальних закладів, працівників позашкільних установ  про умови проведення Всеукраїнської акції. Наголошуємо, що участь у Всеукраїнської акції «Щоб навчання було цікавим» є добровільною.

 

          Умови додаються на 2 аркушах.

 

         Директор                                                       Г.І.Білянін

 

 

Додаток до листа ІІТЗО Від 22.10.2015 р.14.1/10-95

Всеукраїнська акція «Щоб навчання було цікавим»

Умови проведення акції

1.  Загальні положення

Акція проводиться з метою активізації творчого потенціалу вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, груп продовженого дня, які:

-      активно використовують ігрові технології при викладанні уроків, в позакласний та позаурочний час;

-      створюють умови для цікавого, невимушеного навчання;

-      розвивають кмітливість, пізнавальну цікавість, увагу дітей, спонукають до нестандартного мислення, заохочують до творчого пізнання життя;

-      мають цікавий досвід роботи з навчання та виховання дітей через гру.

Завдання акції:

-      поширення досвіду роботи вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дошкільних навчальних закладів, творчих колективів з питань впровадження ігрових технологій у навчально-виховний процес;

-      виявлення творчих учителів та педагогічних колективів дошкільної та початкової ланки освіти, які на практиці створюють доброзичливі зацікавлені умови до навчання та співробітництва; прилучають дітей до загальнолюдських цінностей;

-       підтримка педагогічних працівників, що активно і вдумливо впроваджують в практику новітні, цікаві педагогічні ідеї, ігрові форми роботи, що працюють на діяльнісне навчання та гармонійне виховання дітей;

-      надання неоцінної допомоги вчителям початкових класів, вихователям ГПД, дошкільних навчальних закладів, що доповнить і збагатить методичний арсенал освітян цікавими, сучасними методами та формами роботи.

2.  Учасники акції

До участі в акції запрошуються педагогічні колективи, вихователі, вчителі, керівники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, а також викладачі позашкільних установ освіти, які мають цікавий досвід роботи з впровадження ігрових форм роботи у навчально-виховний процес дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

3.   Керівництво акції

Керує проведенням акції оргкомітет, який складається з представників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (за згодою), Національної

спілки журналістів України (за згодою), Редакції часопису «Розкажіть онуку», педагогічної громадськості.

4.  Термін проведення акції

Акція проводиться з 23 березня по ЗО листопада 2015 року. Роботи, що надійдуть від учасників акції, розглядаються членами оргкомітету, після чого визначаються дипломанти.

Протягом 2016 - 2017 років доробки учасників акції будуть надруковані в часописі «Розкажіть онуку».

5.  Вимоги до матеріалів

Учасники акції подають наступні матеріали:

1.    Представлення, підписане керівником дошкільного, загальноосвітнього або позашкільного закладу.

2.  Об'єктивні дані на учасника акції:

-  Прізвище, ім'я, по батькові;

-  Дата народження;

-  Освіта (коли і який навчальний заклад закінчив, спеціальність за освітою);

-   Місце роботи (повна назва і поштова адреса навчального закладу, телефон, електронна адреса);

-  Стаж роботи за спеціальністю;

-   Домашня адреса (повна поштова адреса за місцем проживання, контактний телефон);

-    Для творчого педагогічного колективу (повний перелік членів творчого колективу, об'єктивні дані на кожного учасника колективу).

3.   Матеріали (опис досвіду роботи за обраною учасником темою, розробки занять, уроків, або їх фрагменти, різні види ігор, завдання, сценарії інтелектуальних ігор, конкурси, вікторини, інші матеріали, що з погляду учасника акції, розкривають сутність роботи з обраного напрямку, що спрямовані на розвиток освіченої, всебічно розвиненої, гармонійно- вихованої дитини дошкільного та молодшого шкільного віку.)

4.    Електронна версія всіх матеріалів у текстовому редакторі \Уогс1 на СО (СБК) диску.

Матеріали учасників акції не рецензуються та не повертаються.

6.  Підсумки акції

Кращі доробки учасників акції відзначаються дипломами Редакції часопису «Розкажіть онуку», Національної спілки журналістів України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (за згодою).

Матеріали надсилаються на одну з адрес:

-      Адреса редакції: «Редакція освітянських видань», часопис «Розкажіть ф онуку», пр. М. Бажана, 14, к. 8, м. Київ, 021404; е-таіі: о$уііа(д),икг.пеІ

-      Адреса ІІТЗО: Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 102, м. Київ, 03035.